Aktualności

  • 7 Lipca 2015 Wtorek Zintegrowany Informator Pacjenta - nowa funkcjonalność:

    Od 1 lipca NFZ wprowadza nową funkcjonalność – możliwość  odbioru danych dostępowych przez pełnomocnika.

    To ważna informacja, szczególnie dla osób ... czytaj więcej

  • 17 Września 2015 Czwartek Pomoc finansowa ze środków WFOŚiGW:

    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole w celu poprawy oddziaływania na środowisko postanowił ... czytaj więcej

  • 17 Września 2015 Czwartek Zakup aparatu USG:

    Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole zakupiła  w miesiącu sierpniu 2015r. z dotacji środków podmiotu tworzącego- Rady Powiatu w Kole  nowy aparat USG ... czytaj więcej

  • 30 Listopada 2015 Poniedziałek Płatny wjazd i postój na terenie SPZOZ w Kole:

    Od 23.11.2015 r. na terenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole ruszyła strefa płatnego parkowania:

    Informujemy, że czytaj więcej

  • 1 Grudnia 2015 Wtorek Aparat USG dla Oddziału Położniczo - Ginekologicznego:

    W miesiącu listopad 2015r., Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole zakupiła dzięki SPONSOROM APARAT USG DLA ODDZIAŁU POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEGO.

    Sponsorzy to:< ... czytaj więcej

  • 2 Czerwca 2016 Czwartek Wymiana Tomografu komputerowego:

    W maju 2016 r. w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej  w Kole dokonano wymiany Tomografu Komputerowego, który posiada najwyższą jakość obrazowan ... czytaj więcej

  • 29 Sierpnia 2016 Poniedziałek Audit w SPZOZ Koło:

    Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole zlecił zewnętrznej Firmie certyfikującej TUV SUD wykonanie auditu-sprawdzającego-nadzoru.
    Audit ten zostanie przeprowadzony ... czytaj więcej

  • 22 Września 2016 Czwartek Nowy tabor medyczny w zakresie Ratownictwa Medycznego:

    Nasz szpital wzbogacił się w nowy tabor medyczny w zakresie Ratownictwa Medycznego.

    20 września 2016r. karetki pogotowia zostały poświę ... czytaj więcej

  • 4 Stycznia 2017 Środa Sponsoring dla Szpitala:

    W roku 2016 sponsorzy dla Szpitala w Kole - podarowali środki finansowe na zakup nowego sprzętu -  są to:

    1. Okręgow ... czytaj więcej
    2. 1 Lutego 2017 Środa Sprzęt od WOŚP:

      W dniu 25 stycznia 2017r. nastąpiło przekazanie dla naszego szpitala w ramach Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dla oddziału dziecięcego- naszego szpitala- LOKALIZATORA NACZYŃ KRWION ... czytaj więcej

    3. 8 Maja 2017 Poniedziałek SPZOZ w Kole nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem Współpracy Międzynarodowej „Kołowrotek”. :

      Samodzielny Publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kole nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem Współpracy Międzynarodowej „Kołowrotek”< ... czytaj więcej

    4. 24 Lipca 2017 Poniedziałek Ogłoszenie o Przetargu na:
      Roboty budowlane w systemie polegające na budowie bloku operacyjnego wraz z wszystkimi instalacjami wewnętrznymi oraz przyłączami wraz z zarządzeniem energią, jak również sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa, przebudowa i modernizacja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole wraz z rozwojem usług medycznych świadczonych na rzecz mieszkańców powiatu"czytaj więcej
    5. 27 Lipca 2017 Czwartek Ogłoszenie o Przetargu na:
      Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku dla potrzeb Samodzielego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole według poszczególnych pakietówczytaj więcej
Samodzielny Publiczny
Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole
62-600 Koło, ul.Księcia Józefa Poniatowskiego 25
tel.: (63) 2626100, tel/fax: (63) 2720850

Wykaz adresów e-mail w SPZOZ Koło


Adres e-mail

Stanowisko / Imię i nazwisko
cezary.chmielecki@spzozkolo.pl Dyrektor SPZOZ Cezary Chmielecki
iwona.wisniewska@spzozkolo.pl Dyrektor d/s Adm.-Gosp. Iwona Wiśniewska
elzbieta.marciniak@spzozkolo.pl Główny księgowy Elżbieta Marciniak
sekretariat@spzozkolo.pl Sekretariat SPZOZ

Oddziały szpitalne
izba.przyjec@spzozkolo.pl
ewa.sowinska@spzozkolo.pl
Izba Przyjeć
Oddziałowa Izby Przyjeć
oddzial.chirurgii@spzozkolo.pl
grazyna.szymczak@spzozkolo.pl
anestezjologia@spzozkolo.pl
Oddział chirurgii
Oddziałowa oddziału chirurgii
Anestezjologia
oddzial.dzieciecy@spzozkolo.pl
bozena.rajman@spzozkolo.pl 
Oddział dziecięcy
Oddziałowa oddziału dziecięcego
oddzial.wewnetrzny@spzozkolo.pl
iwona.kozlowska@spzozkolo.pl 
Oddział wewnętrzny I
Oddziałowa oddziału wewnętrznego I 
oddzial.wewnetrzny2@spzozkolo.pl Oddział wewnętrzny II
oddzial.ginekologii@spzozkolo.pl
izabela.mrozowska@spzozkolo.pl 
Oddział ginekologii
Oddziałowa oddziału ginekologii
sala.porodowa@spzozkolo.pl Sala porodowa
oddzial.neonatologii@spzozkolo.pl
wieslawa.bezkowska@spzozkolo.pl
Oddział neonatologii
Oddziałowa oddziału neonatologii
blok.operacyjny@spzozkolo.pl Blok operacyjny

Poradnie i inne komórki medyczne
ekg@spzozkolo.pl Poradnia EKG
endoskopia@spzozkolo.pl Endoskopia
poradnie.spec@spzozkolo.pl Poradnie Specjalistyczne
apteka@spzozkolo.pl Apteka SPZOZ
grazyna.ratajczak@spzozkolo.pl USG
przelozona@spzozkolo.pl Przełożona pielęgniarek Elżbieta Szurgot
alicja.stempinska@spzozkolo.pl Sterylizatornia Alicja Stempińska
edyta.kazimierczak@spzozkolo.pl Pielęgniarka Epidemiologiczna
bozena.sochacka@spzozkolo.pl Koordynator zespołów wyjazdowych
polozna.srodowiskowa@spzozkolo.pl Położna Środowiskowa

Księgowość
katarzyna.czajkowska@spzozkolo.pl Katarzyna Czajkowska
bozena.zurawicz@spzozkolo.pl Bożena Żurawicz
ewa.mrukowicz@spzozkolo.pl Ewa Mrukowicz
m.kubiak@spzozkolo.pl Małgorzata Kubiak
jadwiga.niewiadomska@spzozkolo.pl Jadwiga Niewiadomska

Kadry i Płace
miroslawa.sonta@spzozkolo.pl Mirosława Sońta
malgorzata.kolodziejczak@spzozkolo.pl Małgorzata Kołodziejczak
miroslawa.klapczynska@spzozkolo.pl Mirosława Klapczyńska

Kasa
malgorzata.przybyszewska@spzozkolo.pl Małgorzata Przybyszewska

Dział świadczeń medycznych i zamówień publicznych
iwona.klassura@spzozkolo.pl Iwona Klassura
elzbieta.kwiatkowska@spzozkolo.pl Elżbieta Kwiatkowska
bogna.misko@spzozkolo.pl Bogna Miśko
bozena.lenczewska@spzozkolo.pl Bożena Lenczewska
ewelina.andrzejewska@spzozkolo.pl Ewelina Andrzejewska
marta.kubik@spzozkolo.pl Marta Kubik
katarzyna.czerczak@spzozkolo.pl Katarzyna Czerczak

Archiwista / ABI
urszula.jaskula@spzozkolo.pl Urszula Jaskuła

Sekcja techniczno - eksploatacyjna i zaopatrzenia
alicja.ruchlewicz@spzozkolo.pl Alicja Ruchlewicz
mariola.dudek@spzozkolo.pl Mariola Dudek

Radca prawny
m.skupin@spzozkolo.pl Małgorzata Skupin

Pełnomocnik SZJ / Skargi i Wnioski / Psycholog
m.szuminska@spzozkolo.pl Małgorzata Szumińska

Informatycy
administrator@spzozkolo.pl
krzysztof.nowakowski@spzozkolo.pl
Krzysztof Nowakowski
mariusz.szurgot@spzozkolo.pl Mariusz Szurgot

BHP
joanna.mendelak@spzozkolo.pl Joanna Mendelak