Informacje

     Informacje ogólne

     Schemat organizacyjny

     Kierownictwo

     Komórki organizacyjne

     Zamównienia publiczne

     Status prawny

     Ogłoszenia o naborze

     Cel działania SPZOZ

     Cennik usług

     Udostępnianie dokumentacji
         medycznej

   Inne

     Informacje nieudostępnione

     BIP użyteczne linki
   Serwis

     Instrukcja obsługi

     Statystyka odwiedzin

     Mapa strony


Szukaj:


  Instrukcja obsługi


Szanowni Państwo


Internetowy Biuletyn Informacji Publicznej, zbudowany jest na zasadzie 'drzewa'. Aby uzyskać dostęp do interesujących Was informacji można skorzystać z menu biuletynu znajdującego się po lewej stronie okna. Menu zostało pogrupowane tak by maksymalnie ułatwić Wam poruszanie się po nim.
W celu znalezienia interesujących Was informacji można również skorzystać z wyszukiwarki która znajduje się po prawej stronie okna u góry ekranu. Aby to uczynić należy wpisać szukany "wyraz" i kliknąć przycisk 'Szukaj' lub naciskać klawisz [Enter].
Pragniemy przypomnieć, że Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron, na których zostaje udostępniona informacja publiczna. Podstawowym zadaniem biuletynu jest ułatwienie dotarcia do informacji publicznej, dokumentów oraz do kompetentnych osób w danej jednostce. Nad aktualnością danych zawartych w Biuletynie, pieczę sprawuje Redakcja Biuletynu.
Chętnie poznamy wszelkie Państwa sugestie i uwagi techniczne związane z poprawieniem komfortu korzystania z biuletynu przez użytkowników. Prosimy o przesyłanie uwag na poniższe adresy:

it@spzozkolo.pl

Z wyrazami Szacunku
Administrator Biuletynu


Uwagi Techniczne

Dokumenty oznaczone ikoną są w formacie *.doc. Do przeglądania lub edycji dokumentów DOC należy używać programu Microsoft Word.

Dokumenty oznaczone ikoną są w formacie *.xls. Do przeglądania lub edycji dokumentów XLS należy używać programu Microsoft Excel.

Dokumenty oznaczone ikoną są w formacie *.pdf. Do przeglądania dokumentów PDF należy używać programu Acrobat Reader.

Pliki do pobrania oznaczone ikoną są w postaci spakowanej (format ZIP). Taki plik należy pobrać i rozpakować na dysku lokalnym dowolnym programem obsługującym format plików ZIP. W nowszych systemach operacyjnych nie ma potrzeby używania zewnętrznego programu do rozpakowywania gdyż sam system rozpoznaje pliki ZIP.


Darmowe programy do przeglądania i wydruku dokumentów znajdujących się w Biuletynie można pobrać poniżej (platforma Windows):

Word Viewer 2007
- umożliwia odczytanie dokumentów w formacie DOC

Excel Viewer 2007
- umożliwia odczytanie dokumentów w formacie XLS

Adobe Reader 9.4 PL
- umożliwia odczytanie dokumentów w formacie PDF

7-Zip 4.42 PL
- umożliwia rozpakowanie plików w formacie ZIP

© 2020 SPZOZ Koło@