Samodzielny Publiczny
Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole
62-600 Koło, ul.Księcia Józefa Poniatowskiego 25
tel.: (63) 2626100, tel/fax: (63) 2720850

Instytut Badania Marki, jako niezależna firma badawcza zrealizowała projekt badania rynku p.n. „Zadowolony Pacjent”

Instytut Badania Marki, jako  niezależna firma badawcza zrealizowała projekt  badania rynku p.n. „Zadowolony Pacjent”

Od roku 2013 sukcesywnie wzrasta odsetek osób zadowolonych z działania służby zdrowia, w dalszym ciągu aż dwie trzecie Polaków ocenia ją jednak krytycznie. Instytut Badań Marki podjął się innowacyjnego Projektu „Zadowolony Pacjent” dedykowanym jednostkom służby zdrowia. Na polskim rynku wdrożony został na przełomie 2015/2016 roku, a jego nadrzędny cel stanowi wyróżnienie tych placówek, które w przeciągu minionego roku dowiodły, że dysponują usługami medycznymi o wysokim standardzie oraz stale wykazują szczególną dbałość o dobro i zdrowie swoich pacjentów.

Wyróżnieniem  udzielane jest na wniosek samych pacjentów. Stanowi ono zatem swoiste podziękowanie placówce za okazaną pomoc oraz jej rekomendację innym pacjentom – jest to więc replica watches najwyższa z możliwych forma wyróżnienia dla placówki medycznej.

Projekt „Zadowolony Pacjent” pozwala wszystkim zainteresowanym wybrać lub zweryfikować potencjalne miejsce leczenia. 

Bardzo dziękujemy wszystkim Pacjentom, którzy przyczynili się do tego wyróżnienia.

Otrzymane wyróżnienie motywuje nas do ciągłego doskonalenia jakości udzielanych świadczeń, kultury i etyki naszego podmiotu leczniczego.

Dokładamy wszelkich starań abyście drodzy Pacjenci jak najmniej odczuwali ograniczenia wynikające z niedofinansowania, czy braku kadry medycznej. A takie wyróżnienia utwierdzają nas, że warto warto inwestować w jakość świadczonych usług.